1513 עסקים מפורסמים בפורטל
אפגניסטן   בנגלדש   בהוטן   ברונאי   מזרח טימור   קזאחסטן   קירטיסטן   מאלזיה   מיינאמר   צפון קוראה   פקיסטן   פיליפינים   סינגפור   דרום קוראה   סרי לנקה   טייואן   ט`גיקיסטן   טורקמניסטן   אוזבקיסטן   הודו   סין   תאילנד   לאוס   נפאל   טיבט   ויטנאם   קמבודיה   יפן   מונגוליה   בורמה  
   נמצאו 5 פריטים ב-1 דף
Fil Info www.filipino.com
כשמגלן מצא את קבוצת האיים, אותם קרא על שם המלך פיליפ השני מספרד, הוא לא תיאר לעצמו שמדובר באזור עשיר ומבורך באוצרות טבע ובנופים קסומים. לאחר שהיו תחת שלטון ספרדי במשך כמעט 333 שנה, שלטון אמריקאי ושלטון יפני, הצליחו לבסוף האיים להכריז על עצמאותם בשנת 1946. כל 7,107 האיים מחולקים ל- 3 קבוצות עיקריות ובירתם היא מנילה שבלוזון. האתר מביא פרטים למבקר בפיליפינים, הכוללים יעדים מומלצים, מידע כללי וחיוני, מפות ותאריכי חגים.
איזור גישה : כל הארץ
משרד התיירות של הפיליפינים www.tourism.gov.ph
מידע לתייר על האיים הפיליפיניים. יעדים מומלצים לטיול, סוכנויות טיולים, משרדים ורשויות רלוונטיים, בתי מלון ואטרקציות.
איזור גישה : כל הארץ
Manila Guide www.manilaguide.com
מדריך מקיף למנילה בירת הפיליפינים: היכן לטייל, חיי הלילה, עסקים, מלונות, קניות ומסעדות. כמו כן מביא האתר עדכונים שוטפים על אירועים המתקיימים בעיר.
איזור גישה : כל הארץ
תמונות מרחבי העולם www.yahav.org
ערן יהב, הינו מטייל ישראלי, היוצא למסע אקזוטי ליעד מרוחק, פעם בשנה. מעלה באתר את התמונות שהוא מצלם ממסלולי טיוליו שלא היו מביישות שום תוכנית בנשיונל ג`אוגרפיק ובהחלט עושה חשק להצטרף אליו.
איזור גישה : כל הארץ
איסטרנט - המדריך למטייל במזרח www.fareast.up.co.il
מציג הצעות לטיולים במזרח הרחוק: ייעוץ מסלולים, טיולים, איתור קרובים, הרצאות, ספרות, תמונות - ממדריך בחברה הגיאוגרפית.
איזור גישה : כל הארץ
       
WeSell רשת שותפים
WeSell רשת שותפים